Depilacja laserowa - Kraków

W naszym gabinecie priorytetem są zabiegi z zakresu depilacji laserowej Light Sheer.

Każdy z naszych kosmetologów posiada doświadczenie w wykonywaniu zabiegów depilacji laserowej. Umiejętności potwierdzone są certyfikatami szkoleń przeprowadzonych przez firme Coherent Polska.

PERFECT ESTETIC - Kraków ul. Świętokrzyska 8

W ofercie naszego gabinetu znajdują się liczne zabiegi pielęgnacyjne, wyszczuplające, odmładzające, upiększające. Zapraszamy do zapoznanie się z kadrą naszych specjalistów.

Salon kosmetyczny - Kraków Krowodrza

Aleksandra

Aleksandra

Studia magisterskie z kosmetologii ukończyłam na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Do swojego zawodu podchodzę z pasją i wielkim zaangażowaniem, dlatego zawsze uważnie słucham oczekiwań klienta.

Specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej, mezoterapii igłowej oraz mikroigłowej, a także w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz. Każdy zabieg wykonuje z dużą starannością. Bardzo ważne jest dla mnie indywidualne podejście do klienta oraz miła i przyjazna atmosfera podczas wykonywanego zabiegu.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz targach kosmetycznych. Poza kosmetologia interesuje się także tańcem oraz muzyką.


Joanna

Joanna

Jestem absolwentką studiów magisterskich z zakresu kosmetologii na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2019 roku zaczęłam także studia pielęgniarskie na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie.

Specjalizuję się w zabiegach pielęgnacyjnych na ciało i depilacji laserowej. Dbam o zadowolenie klienta, do każdego podchodzę indywidualnie. Każdego klienta zachęcam do zdrowego stylu życia.

Swoją wiedzę poszerzam cały czas czytając artykuły naukowe oraz uczestniczę w licznych szkoleniach i kongresach kosmetycznych. Dodatkowo lubię podróżować.

 


Paulina

Ukończyłam studia magisterskie z kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii, co pozwala na dokładniejszą diagnostykę skóry oraz dobranie odpowiednich zabiegów. Szczególnie interesuję się depilacją laserową, zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz oraz nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w kosmetologii. Dbam o komfort każdej klientki, przyjemną atmoserę podczas zabiegu oraz profesjonalnie podchodzę do swojej pracy. Dodatkowo interesuję się naturalnymi kosmetykami oraz modą.

Depilacja laserowa Kraków