Depilacja laserowa - Kraków

W naszym gabinecie priorytetem są zabiegi z zakresu depilacji laserowej Light Sheer.

Każdy z naszych kosmetologów posiada doświadczenie w wykonywaniu zabiegów depilacji laserowej. Umiejętności potwierdzone są certyfikatami szkoleń przeprowadzonych przez firme Coherent Polska.

PERFECT ESTETIC - Kraków ul. Świętokrzyska 8

W ofercie naszego gabinetu znajdują się liczne zabiegi pielęgnacyjne, wyszczuplające, odmładzające, upiększające.

Zapraszamy do zapoznanie się z kadrą naszych specjalistów.


Paulina

Paulina

Ukończyłam studia magisterskie z kosmetologii na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu kosmetologii, co pozwala na dokładniejszą diagnostykę skóry oraz dobranie odpowiednich zabiegów. Szczególnie interesuję się depilacją laserową, zabiegami pielęgnacyjnymi na twarz oraz nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi w kosmetologii. Dbam o komfort każdej klientki, przyjemną atmoserę podczas zabiegu oraz profesjonalnie podchodzę do swojej pracy. Dodatkowo interesuję się naturalnymi kosmetykami oraz modą.


 

Karolina G.

 

Karolina G

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia w trakcie studiów II stopnia na kierunku kosmetologia o specjalizacji Wellness & SPA. Uśmiechnięta i otwarta osoba, która do każdego klienta zawsze podchodzi indywidualnie. Wyznaje zasadę, że najważniejsze jest dobro i zadowolenie klienta. Pasjonatka wszelkich zagadnień z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach i kongresach kosmetologicznych. Wolne chwile lubi spędzać przy dobrym filmie lub na poznawaniu nowych miejsc.


Karolina J.

Karolina J

Licencjonowany kosmetolog, studentka studiów magisterskich na kierunku kosmetologii. Miłośniczka piękna oraz urody. Uwielbia wykonywać zabiegi pielęgnacyjne na twarz oraz ciało. W swojej pracy stawia na rozwój. Wiedzę i umiejętności udoskonala poprzez liczne szkolenia oraz warsztaty. Klientki zawsze doceniają jej profesjonalizm oraz zaangażowanie podczas wykonywania zabiegów. W Perfect Estetic specjalizuje się w depilacji laserowej oraz woskiem. Od lat fanka świadomej pielęgnacji nie tylko twarzy i ciała ale także włosów i paznokci. Wolny czas spędza na podróżowaniu oraz śledzeniu nowinek związanych z kosmetologią i medycyną estetyczną.

 

Karolina S.

 

Wiktoria

Depilacja laserowa Kraków